Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v pondělky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky).

Vetomgin 8.21

Neohodnoceno

Biologicky aktivní přípravek Vetomgin 8.21

139,13 Kč 160 Kč včetně DPH
Skladem

Návod k použití

Informace v ruském jazyce: http://vetom.ru/index.php/bav-vetomgin-8-21

Složení

1 dávka (1 tableta šumivé BAS) zahrnuje: potravinářské přísady: E500 - E330 a 1200 mg - 750 mg; suché kultury probiotických mikroorganismů Bacillus subtilis kmen VKPM B-10641 (DSM 24613), Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10642 (DSM 24614), Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10643 (DSM 24615) s titrem nejméně 1x106 CFU / g - 50 mg .

Popis

Účinek je zajištěn vlastnostmi složek, které tvoří Vetomgin 8.21. Pod jejich vlivem je u každého člověka vytvářeno optimální mikrobiální složení ve střevech a aktivován Krebsův cyklus. V důsledku tohoto procesu se optimalizuje práce systémů, které chrání tělo před vnějšími nepříznivými vlivy , včetně infekčních mikroorganismů. Optimalizuje se práce i regulačních systémů v těle zajišťujících aktivní zásobení buněk těla kyslíkem; vytváří se energetická rezerva; aktivuje se syntéza pro organismus životně důležitých molekul, jako jsou aminokyseliny, sacharidy, mastné kyseliny, a další.
Rozsah aplikace
Doporučuje se jako další zdroj probiotických mikroorganismů pro zlepšení kvality života.

Způsob aplikace

Doporučuje se při potížích 10 šumivých tablet postupně v průběhu dne, celkem po dobu 10 dnů (7 balení). Jedna tableta se rozpustí ve sklenici vody 1-2 decilitry. Tablety nepolykejte, nežvýkejte, nerozpouštějte v ústech.

Preventivně lze užívat 7 tablet postupně během dne po dobu 10 dnů. 

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost součástí přípravku.

Zvláštní instrukce

Použití během těhotenství a laktace je možné po konzultaci s lékařem. Přípravek Vetomgin 8.21 neovlivňuje schopnost řídit vozidla nebo potenciálně nebezpečné mechanismy.

Forma

15 šumivých tablet o hmotnosti 2 g každá, vždy 3 tablety zabalené v pergamenu. Návod k použití je přiložen. Baleno v krabici z kartonu.

Podmínky skladování

Skladujte při relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75% a teplotě nejvýše 30 ° C.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti 4 roky od data výroby.

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.
Přípravek Vetomgin 8.21 není lék.

Kód Kód: 213
Kategorie: Doplňky stravy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení