Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v pondělky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky).

Vetom 2.26 - kapky 10 ml

Neohodnoceno

Biologicky aktivní přípravek Vetom 2.26

517,39 Kč 595 Kč včetně DPH
Skladem

Návod k použití

Informace v ruském jazyce: http://vetom.ru/index.php/biologicheski-aktivnoe-veshchestvo-vetom-2-26

Složení

Kukuřičný extrakt fermentován bakterií rekombinantní kmen Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613) a Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10643 (DSM 24615), chlorid sodný, destilovaná voda.

Forma

Vetom 2.26 je kapalina od světle žluté až tmavě hnědé, se specifickou vůní. Může se jednat o nerozpustný zbytek.
K dispozici v lahvičkách ze skla nebo polymeru. Každá lahvička je balena v krabičce a je opatřena návodem k použití.

Rozsah aplikace

Biologicky účinná látka Vetom 2,26 se používá jako dodatečný zdroj probiotických mikroorganismů pro obnovu lidského těla. Účinek se poskytují vlastnosti bakterií, Bacillus subtilis a Bacillus amyloliquefaciens, které se množí ve střevě, vylučují proteolytické, amylolytické, celulolytické enzymy, inhibují růst a vývoj patogenních a podmíněně patogenních mikroorganizmů. Protože tento proces převádí střevní mikrobiální prostředí na odpovídající evolučně současnou normu, očistí se střevní stěny od nestravitelných zbytků potravin, což podporuje aktivní odvod toxinů z těla, plynulé zásobení biologicky aktivními látkami a živinami. Pod vlivem Vetom 2,26 se normalizuje: trávení, absorpce a metabolismus železa, vápníku, tuků, bílkovin, sacharidů, triglyceridů, aminokyselin, dipeptidů, cukrů, soli žlučových kyselin, kyselost média v gastrointestinálním traktu. 

Dávkování a podávání

Vetom 2.26 se aplikuje orálně.
Množství a trvání příjmu Vetomu 2.26 je přímo závislé na stavu lidského těla.
Dávkování viz https://www.vetomcz.cz/popis Pokud užíváte kapky, platí, že jedna tobolka se rovná 4 kapkám
Vetom 2.26 není návykový.

Kontraindikace

Nedoporučuje se v případě individuální intolerance ke složkám přípravku.

Interakce s jinými přípravky

Vetom 2.26 zvyšuje účinnost přípravků a snižuje jejich negativní vedlejší účinky na lidské tělo.
Vetom 2,26 by neměl být používán orálně spolu s antibiotiky a dalšími přípravky na základě probiotických mikroorganismů.
Je přípustné používat společně Vetom 2.26 a antibiotika s použitím různých způsobů a způsobů jejich podávání. Například: antibiotikum - ve formě injekce a Vetom 2.26 - perorálně.

Podmínky skladování

Skladujte při teplotě (0-10) ° С. Přeprava a dočasné skladování při teplotě 10 ° C až 30 ° C včetně po dobu 18 dnů je povoleno.
Po otevření lahvičky musí být přípravek uchováván nejvýše 1 týden při teplotě 0 až 10 ° C.

Doba použitelnosti - 2 roky od data výroby.

Nejedná se o lék.

Poznámka:

Přípravky Vetom 1.23, Vetom 2.25, Vetom 2.26, Vetom 3.22, Vetom 4.24 působí v principu stejně. Jako aktivní složku používají různé mikroorganismy, které působí v různých částech střeva a produkují do životního prostředí jiné spektrum biologicky aktivních látek. V tomto ohledu je konečný dopad na lidské tělo odlišný. Pro maximální účinek, pozitivní vliv, je nutné aplikovat všechny Vetomy střídavě pro účinné čištění střev od patogenní a oportunní patogenní flóry.

Kód Kód: 228
Kategorie: Doplňky stravy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení