Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v pondělky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky).

Vetom 1.23 - kapky 10 ml

Neohodnoceno

Biologicky aktivní látka Vetom 1.23

517,39 Kč 595 Kč včetně DPH
Skladem

Návod k použití

Informace v ruském jazyce: http://vetom.ru/index.php/bav-vetom-1-23

Složení

Kukuřičný extrakt fermentovaný bakteriemi rekombinantního kmene Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613), chlorid sodný, destilovaná voda.

Forma

Vetom 1.23 je kapalina od světle žluté až tmavě hnědé, se specifickou vůní. Může se jednat o nerozpustný zbytek.
K dispozici v lahvičkách ze skla nebo polymeru. Každá lahvička je balena v krabičce a je opatřena návodem k použití.

Rozsah aplikace

Biologicky aktivní látka Vetom 1.23 se používá jako dodatečný zdroj probiotických mikroorganismů pro regeneraci lidského těla.
Účinek se projevuje díky vlastností bakterií Bacillus subtilis, které se množí převážně v tlustém střevě, vytváří proteolytické, amylolytické, celulolytické enzymy; bacitracín, potlačující růst a vývoj patogenní a oportunní mikroflóry a jiné biologicky účinné látky. Protože tento proces převádí střevní mikrobiální prostředí na odpovídající evolučně současnou normu, očistí se střevní stěny od nestravitelných zbytků potravin, což podporuje aktivní odvod toxinů z těla, plynulé zásobení biologicky aktivními látkami a živinami. Pod vlivem Vetom 1,23 se normalizuje trávení, absorpce a metabolismus železa, vápníku, tuků, bílkovin, sacharidů, triglyceridů, aminokyselin, dipeptidů, cukrů, soli žlučových kyselin, kyselost média v gastrointestinálním traktu. 

Dávkování a podávání

Vetom 1.23 se podává perorálně.
Mnohočetnost příjmu Vetomu 1.23 je přímo závislá na stavu lidského těla.
Dávkování viz https://www.vetomcz.cz/popis Pokud užíváte kapky, platí, že jedna tobolka se rovná 4 kapkám
Vetom 1.23 není návykový.

Kontraindikace

Nedoporučuje se v případě individuální intolerance ke složkám přípravku.

Interakce s jinými přípravky

Vetom 1,23 zvyšuje účinnost přípravků a snižuje jejich negativní vedlejší účinky na lidské tělo.
Přípravek Vetom 1,23 by neměl být užíván perorálně spolu s antibiotiky a jinými léčivy založenými na probiotických mikroorganismech.
Je přípustné používat Vetom 1.23 spolu s antibiotiky různými způsoby a metodami jejich podávání. Například: antibiotikum - ve formě injekce a Vetom 1,23 - orálně.

Podmínky skladování

Skladujte při teplotě (0-10) ° С. Přeprava a dočasné skladování při teplotě 10 ° C až 30 ° C včetně po dobu 18 dnů je povoleno.
Po otevření lahvičky musí být přípravek uchováván nejvýše 1 týden při teplotě 0 až 10 ° C.

Doba použitelnosti - 2 roky od data výroby.

Nejedná se o lék.

Poznámka:

Přípravky Vetom 1.23, Vetom 2.25, Vetom 2.26, Vetom 3.22, Vetom 4.24 působí v principu stejně. Jako aktivní složku používají různé mikroorganismy, které působí v různých částech střeva a produkují do životního prostředí jiné spektrum biologicky aktivnchí látek. V tomto ohledu je konečný dopad na lidské tělo odlišný. Pro maximální účinek, pozitivní vliv, je nutné aplikovat všechny Vetomy střídavě pro účinné čištění střev od patogenní a oportunní patogenní flóry.

Kód Kód: 225
Kategorie: Doplňky stravy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení