Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v úterky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky). Při zakoupení produktů v tekuté formě prosíme, abyste vybrali dopravu formou 123Kurýr. Pokud zvolíte dopravné formou zásilkovny a následně bude zboží poškozeno, není možnost náhrady škody. Děkujeme.

Vetom 1.23 - kapky 10 ml

Biologicky aktivní látka Vetom 1.23

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 225
645 Kč 560,87 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.02 kg
Položka byla vyprodána…

Návod k použití

Informace v ruském jazyce: http://vetom.ru/index.php/bav-vetom-1-23

Složení

Kukuřičný extrakt fermentovaný bakteriemi rekombinantního kmene Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613), chlorid sodný, destilovaná voda.

Forma

Vetom 1.23 je kapalina od světle žluté až tmavě hnědé, se specifickou vůní. Může se jednat o nerozpustný zbytek.
K dispozici v lahvičkách ze skla nebo polymeru. Každá lahvička je balena v krabičce a je opatřena návodem k použití.

Rozsah aplikace

Biologicky aktivní látka Vetom 1.23 se používá jako dodatečný zdroj probiotických mikroorganismů pro regeneraci lidského těla.
Účinek se projevuje díky vlastností bakterií Bacillus subtilis, které se množí převážně v tlustém střevě, vytváří proteolytické, amylolytické, celulolytické enzymy; bacitracín, potlačující růst a vývoj patogenní a oportunní mikroflóry a jiné biologicky účinné látky. Protože tento proces převádí střevní mikrobiální prostředí na odpovídající evolučně současnou normu, očistí se střevní stěny od nestravitelných zbytků potravin, což podporuje aktivní odvod toxinů z těla, plynulé zásobení biologicky aktivními látkami a živinami. Pod vlivem Vetom 1,23 se normalizuje trávení, absorpce a metabolismus železa, vápníku, tuků, bílkovin, sacharidů, triglyceridů, aminokyselin, dipeptidů, cukrů, soli žlučových kyselin, kyselost média v gastrointestinálním traktu. 

Dávkování a podávání

Vetom 1.23 se podává perorálně.
Mnohočetnost příjmu Vetomu 1.23 je přímo závislá na stavu lidského těla.
Dávkování viz https://www.vetomcz.cz/popis Pokud užíváte kapky, platí, že jedna tobolka se rovná 4 kapkám
Vetom 1.23 není návykový.

Kontraindikace

Nedoporučuje se v případě individuální intolerance ke složkám přípravku.

Interakce s jinými přípravky

Vetom 1,23 zvyšuje účinnost přípravků a snižuje jejich negativní vedlejší účinky na lidské tělo.
Přípravek Vetom 1,23 by neměl být užíván perorálně spolu s antibiotiky a jinými léčivy založenými na probiotických mikroorganismech.
Je přípustné používat Vetom 1.23 spolu s antibiotiky různými způsoby a metodami jejich podávání. Například: antibiotikum - ve formě injekce a Vetom 1,23 - orálně.

Podmínky skladování

Skladujte při teplotě (0-10) ° С. Přeprava a dočasné skladování při teplotě 10 ° C až 30 ° C včetně po dobu 18 dnů je povoleno.
Po otevření lahvičky musí být přípravek uchováván nejvýše 1 týden při teplotě 0 až 10 ° C.

Doba použitelnosti - 2 roky od data výroby.

Nejedná se o lék.

Poznámka:

Přípravky Vetom 1.23, Vetom 2.25, Vetom 2.26, Vetom 3.22, Vetom 4.24 působí v principu stejně. Jako aktivní složku používají různé mikroorganismy, které působí v různých částech střeva a produkují do životního prostředí jiné spektrum biologicky aktivnchí látek. V tomto ohledu je konečný dopad na lidské tělo odlišný. Pro maximální účinek, pozitivní vliv, je nutné aplikovat všechny Vetomy střídavě pro účinné čištění střev od patogenní a oportunní patogenní flóry.

Zpět do obchodu