Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v pondělky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky).

Můj malý zázrak P-5-P

11 hodnocení
Tip
p 5 p

Vitamín B6 je ve vodě rozpustný vitamín nezbytný pro mnoho aspektů našeho zdraví, včetně metabolismu bílkovin a aminokyselin, tvorby červených krvinek a syntézy protilátek důležitých pro optimální imunitní odpověď našeho imunitního systému. Vit. B6 je taktéž důležitý pro optimální funkci mozku, protože je nezbytný pro produkci několika důležitých neurotransmiterů, jako je serotonine, dopamin, norepinefrin a kyselina gama-aminomáselná(GABA). Mezi hlavní potravinové zdroje vit. B6 patří celozrnné obilniny - což většina autistických dětí, ale i dospělých nemůže, banány, ořechy a maso.

Expirační doba  2.6.2022

150 Kč 172,50 Kč včetně DPH
Skladem

Pyridoxal 5´- fosfát (P-5-P) je forma vitamínu B6 s obrovským přínosem, který nemusí být poskytován jinými formami. Je to bioaktivní koenzymovaná forma, která nabízí mnoho metabolických výhod. Přestože je pyridoxin - hydrochlorid nejčastěji používanou formou vit. B6 v doplňcích stravy, musí být převedena na aktivní koenzymovanou formu P-5-P, aby byl užitečný a tělo jej mohlo nejlépe využít. Nutriční nedostatky, určité léky, zhoršená funkce jater a enzymatické defekty mohou snížit schopnost těla převést formy B6, jako je pyridoxin - hydrochlorid, na P-5-P. P-5-P je již plně aktivní forma, tudíž je snadno využitelná naším organismem, protože nepotřebuje další transformaci v těle.

Kód Kód: 45
Kategorie: Doplňky stravy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení