§ Nařízení EP 1924 2006, nařízení EK 1047 2012, nariadenie 432 2012 § Informace uvedené na stránkách jsou od nezávislých přispěvatelů, nebo jen souborem informací z volně dostupných domácích a zahraničních zdrojů. Uvedené informace jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání a informací. Svobodu projevu a právo na informace zaručuje Ústavní zákon. Názory autorů se nemusí shodovat s názory této stránky, která nenese odpovědnost za nesprávné informace. Cílem textu není zmírnit nebo léčit jakékoli zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat ani k takové činnosti podněcovat. Za žádných okolností nenavádějí čtenáře nahrazovat běžnou "nezbytnou" lékařskou péči, či urgentní medicínu, ani k tvrzením o léčivých účincích produktů či postupů. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s "kvalifikovaným" zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Publikované informace nebyly posuzovány regulačním orgánem. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Laktera Allergy Free

Neohodnoceno

Laktera Allergy Free je originální probiotikum založené na kozím mléku, obsahující vodní přírodní probiotické kmeny izolované v Bulharsku. Tyto původní probiotické kmeny mají maximální životaschopnost a odolnost pokud jsou skladovány při teplotách od 18 - 24 ° C více než 2 roky. Po rehydrataci a průchodu gastrointestinálním traktem člověka tyto probiotika dosahují maximální biologickou dostupnost a pozitivní účinek.

2 160 Kč 1 878,26 Kč bez DPH
Skladem

Zdravotní tvrzení podle nařízení EU č. 432/2012: Živé probiotika Lactobacillus bulgaricus & Streptococcus thermophilus zlepšují trávení laktózy; pro lidi alergických na kravské mléčné bílkoviny; rovnováha v gastrointestinálním traktu; Silná imunita. Výrobek je přírodní a neobsahuje konzervační látky, barviva, geneticky modifikované mikroorganismy, gluten a cholesterol. Tyto mikroorganismy jsou majetkem firmy Daflorn LTD. Výrobek je patentován v Appl. Č. 15 472004.9-1358. Může se užívat spolu s medikamentózní léčbou neomezený čas a bez přestávek. Produkt neobsahuje bílkovinu kravského mléka, cholesterol a lepek. Produkt je přírodní a různé šarže se mohou lišit barvou, chutí, rozpustností a hustotou.

Dávkování:

Prášek: Rozpusťte přípravek ve vodě, čaji, kávě nebo jiné tekutině do teploty 50 ° C. Konzumujte bez další tepelné úpravy. Tento přípravek je možné užít i v suché práškové formě. Doporučená denní dávka při prevenci onemocnění nesmí přesáhnout 3 odměrky. Užívá se před jídlem. Jedna odměrka prášku má hmotnost 5 gramů. Upozornění: Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 3 let. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 24 ° C i po otevření. Doporučená denní dávka výživového doplňku se nesmí přesáhnout.

Složení:

Obsah v 1 dávce lžíce (3 g) denní dávka: energetická hodnota: 73 KJ / 17,4 kcal *; Tuky: 510 mg (1% *); Uhlohydráty: 1170 mg (> 1% *); Bílkoviny: 960 mg (> 1% *) včetně 21 aminokyselin; Více než 80 miliard živých a latentních CFU původních probiotických kmenů Lactobacillus bulgaricus DMR1, DMR2 a Streptococcus thermophilus DMR3, DMR4. * Referenční dávky pro průměrné dospělé osoby (8 400 kJ / 2000 kcal).

Další informace: Hmotnost (Brutto) 395g, Balení prášek 250g

Kód Kód: 66
Kategorie: Doplňky stravy