Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v pondělky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky).

Laktera Allergy Free Rose

1 hodnocení

Laktera Allergy Free Rose je probiotikum z kozího mléka a bulharského růžového oleje. Výrobek je vhodný pro osoby s alergií na bílkoviny kravského mléka a jinými potravinovými alergiemi. Lactobacillus bulgaricus udržuje gastrointestinální rovnováhu a mikrobiální flóru. Produkt podporuje imunitní systém, pohodlí jater a přirozené funkce těla během jarního a podzimního období kvetení rostlin.

Produkt má uznávané zdravotní tvrzení podle nařízení EU 432/2012: Zlepšuje trávení laktózy.

Laktera Allergy Free Rose + se také doporučuje jako doplněk stravy pro sennou rýmu, astma, astmatickou bronchitidu, problémy s játry, žlučníkem, hepatitidu, při užívání alkoholu a detoxikaci.

582,61 Kč 670 Kč včetně DPH
Skladem

LAKTERA ALLERGY FREE ROSE+ je nízkolaktózový výživový doplněk pro lidi s alergií na bílkovinu kravského mléka, neobsahuje cholesterol a gluten, neobsahuje žádné konzervační látky ani geneticky modifikované mikroorganismy. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živé probiotika Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšují trávení LAKTÓZY. Tento produkt je patentově chráněný v EU a USA patent 15 472004.9-1358. Originální probiotické kmeny jsou vlastnictvím společnosti Daflorn OOD.

Složení:

Denní dávka 2 kapsle (600 mg) obsahuje hořčíkový stearát zabraňující hrudkovatění-40 mg, dextróza-40 mg, bulharský růžový olej-40 mg, patentované složení na základě kozího mléka obsahuje více než 16 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus Bulgaricus DMR1, DMR2 a Streptococcus Thermophilus DMR3, DMR4,  které se aktivizují po užití v trávicím systému. Aminokyseliny: alanin, glycin, valin, leucin, alloisoleucín, isoleucin, threonin, serin, prolin, metionínhydr.prolín, fenylalanin, lysin, histidin, tyrosin.

Alergeny:

Obsahuje oxid titaničitý, hypromelosu.

Dávkování:

Doporučená denní dávka výživového doplňku nesmí přesáhnout 2 tobolky denně. Tobolku je třeba užít s malým množstvím tekutiny nejlépe 15 min. před jídlem.

Upozornění:

Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 6 let věku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 24 ° C i po otevření. Doporučená denní dávka výživového doplňku se nesmí přesáhnout.

Energetická hodnota denní dávky:

2 kcal

Obsah balení:

30 kapslí

Minimální trvanlivost:

Minimální trvanlivost výživového doplňku je do data uvedeného na spodní straně obalu výživového doplňku.

Kód Kód: 249
Kategorie: Doplňky stravy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení