Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v pondělky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky).

HMC

Doplněk stravy na bázi biopolymerů z hub

HMC ve svém složení obsahuje unikátní strukturu mikrovláken speciálně vybraných vyšších hub o struktuře o průměru 3 až 5 mikronů s příčnými přepážkami. jejich délka v rozmezí  od několika mikrometrů do několika milimetrů, které vznikají unikátní formou mletí. Vláknitá struktura poskytuje vysoce rozvinutou měrnou plochu povrchu až do 1000m2 /g. Přirozeně tak působí jako biosorbent. Na rozdíl od tradičních sorbentů, HMC působí selektivně, neabsorbuje esenciální kyseliny a hlavní biogenní minerály (sodík, draslík, vápník, železo, hořčík, atd…). Neporušuje metabolismus minerálů.

869,57 Kč 1 000,01 Kč včetně DPH
Skladem

Obsah balení : 30 g, doporučená denní dávka 2 g

Doporučené dávkování:

Dospělí: 2-3x denně 1-2 kávové lžičky po jídle  nebo s jídlem , rozmíchat v 1 dcl vody

 

Složení : 

Mycoton 18g (chitin12,6 g, glukan 3,6 g, melanin 1,8g) Reishi 9 g, Hloh plod 3g
HMC neobsahuje umělá aromata ani sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, kvasnice, stearan hořečnatý a je také bez GMO.

 

Upozornění

Není určeno pro děti a těhotné ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu a temnu, mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření originálního obalu spotřebujte do 3 měsíců. Po každém použití přípravku vždy dobře uzavřete.

 

Příprava:

Nalijte velikost porce do 100 ml vody, džusu, smoothie, kefíru, jogurtu a míchejte 1 - 2 minuty a poté vypijte nebo snězte.

 

Výrobce:

INOMED s.r.o., na Folimance 2155/15, Praha 2, Česká republika

Kód Kód: 177
Kategorie: Doplňky stravy
Zpět do obchodu