§ Nařízení EP 1924 2006, nařízení EK 1047 2012, nariadenie 432 2012 § Informace uvedené na stránkách jsou od nezávislých přispěvatelů, nebo jen souborem informací z volně dostupných domácích a zahraničních zdrojů. Uvedené informace jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání a informací. Svobodu projevu a právo na informace zaručuje Ústavní zákon. Názory autorů se nemusí shodovat s názory této stránky, která nenese odpovědnost za nesprávné informace. Cílem textu není zmírnit nebo léčit jakékoli zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat ani k takové činnosti podněcovat. Za žádných okolností nenavádějí čtenáře nahrazovat běžnou "nezbytnou" lékařskou péči, či urgentní medicínu, ani k tvrzením o léčivých účincích produktů či postupů. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s "kvalifikovaným" zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Publikované informace nebyly posuzovány regulačním orgánem. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

EPICAO

Neohodnoceno
Novinka
epicao

EPICAO je lahodný kakaový nápoj s chagou pro každodenní radost ze života. Čistě přírodní produkt, neobsahuje žádná barviva ani konzervanty. Obsahuje skořici, která je vhodná pro celé tělo, osvěžuje organismus, udržuje zdravou naší pokožku a sliznice, napomáhá správnému trávení a harmonické činnosti střev, stejně tak i močové a reprodukční soustavě, napomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi a normální hladinu cholesterolu, má antioxidační účinky. Harmonizuje i dýchací soustavu.

Obsah: 300 g

1 500 Kč 1 304,35 Kč bez DPH
Skladem

Složení:

  • Kokosové mléko BIO 70 g (97% bio kokosové mléko, 2,5 % bio maltodextrin z tapioky, 0,5 % bio pryskyřice z akácie)
  • Kokosový cukr 140 g
  • Nepražený kakaový prášek odtučněný 70 g
  • Innonotus obliquus (chaga) 18 g
  • Skořice cejlonská 2 g

Doporučené dávkování:

1 - 2x denně 5 g (malá čajová lžička) důkladně rozmíchat v 50 ml teplé vody nebo mléka

Upozornění:

Není určeno pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření obalu spotřebujte do 3 měsíců. Po každém použití přípravku vždy dobře uzavřete.

Výrobce:

Epicellife s.r.o., Smolotely 23, Česká republika

Kód Kód: 120
Kategorie: Doplňky stravy