Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v úterky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky). Při zakoupení produktů v tekuté formě prosíme, abyste vybrali dopravu formou 123Kurýr. Pokud zvolíte dopravné formou zásilkovny a následně bude zboží poškozeno, není možnost náhrady škody. Děkujeme.

EPICAO

EPICAO je lahodný kakaový nápoj s chagou pro každodenní radost ze života. Čistě přírodní produkt, neobsahuje žádná barviva ani konzervanty. Obsahuje skořici, která je vhodná pro celé tělo, osvěžuje organismus, udržuje zdravou naší pokožku a sliznice, napomáhá správnému trávení a harmonické činnosti střev, stejně tak i močové a reprodukční soustavě, napomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi a normální hladinu cholesterolu, má antioxidační účinky. Harmonizuje i dýchací soustavu.

Obsah: 300 g

Skladem (2 ks)
Kód: 120
1 155 Kč 1 004,35 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.37 kg

Složení:

  • Kokosové mléko BIO 70 g (97% bio kokosové mléko, 2,5 % bio maltodextrin z tapioky, 0,5 % bio pryskyřice z akácie)
  • Kokosový cukr 140 g
  • Nepražený kakaový prášek odtučněný 70 g
  • Innonotus obliquus (chaga) 18 g
  • Skořice cejlonská 2 g

Doporučené dávkování:

1 - 2x denně 5 g (malá čajová lžička) důkladně rozmíchat v 50 ml teplé vody nebo mléka

Upozornění:

Není určeno pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření obalu spotřebujte do 3 měsíců. Po každém použití přípravku vždy dobře uzavřete.

Výrobce:

Epicellife s.r.o., Smolotely 23, Česká republika

Zpět do obchodu