§ Nařízení EP 1924 2006, nařízení EK 1047 2012, nariadenie 432 2012 § Informace uvedené na stránkách jsou od nezávislých přispěvatelů, nebo jen souborem informací z volně dostupných domácích a zahraničních zdrojů. Uvedené informace jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání a informací. Svobodu projevu a právo na informace zaručuje Ústavní zákon. Názory autorů se nemusí shodovat s názory této stránky, která nenese odpovědnost za nesprávné informace. Cílem textu není zmírnit nebo léčit jakékoli zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat ani k takové činnosti podněcovat. Za žádných okolností nenavádějí čtenáře nahrazovat běžnou "nezbytnou" lékařskou péči, či urgentní medicínu, ani k tvrzením o léčivých účincích produktů či postupů. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s "kvalifikovaným" zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Publikované informace nebyly posuzovány regulačním orgánem. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

EPI - L

Neohodnoceno
Novinka
epil

Bříza bělokorá a mateřídouška napomáhají normální funkci ledvin a močové soustavy. Tužebník jilmový napomáhá vylučování vody z organismu.

Obsah: 90 kapslí

1 400 Kč 1 217,39 Kč bez DPH
Skladem

Složení v jedné kapsli 500 mg:

  • Thymus (Mateřidouška) 100 mg
  • Polyporus umbellatus (Choroš oříš) 90 mg
  • Betula pendula (Bříza bělokorá) 75 mg
  • Hippophae rhamnoides (Rakytník řešetlákový) 75 mg
  • Filipendula ulmaria (Tužebník jilmový) 50 mg
  • Equisetum arvense (Přeslička rolní) 50 mg
  • Solidago virgaurea (Celík zlatobýl) 25 mg
  • Rosa canina (Růže šípková) 25 mg
  • Diatomix (Křemelína) 10 mg

Želatinová kapsle

Doporučené dávkování:

1 - 2 kapsle po večeři

Upozornění:

Není určeno pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření obalu spotřebujte do 3 měsíců. Po každém použití přípravku vždy dobře uzavřete.

Výrobce:

INOMED s.r.o., na Folimance 2155/15, Praha 2, Česká republika

Kód Kód: 123
Kategorie: Doplňky stravy