§ Nařízení EP 1924 2006, nařízení EK 1047 2012, nariadenie 432 2012 § Informace uvedené na stránkách jsou od nezávislých přispěvatelů, nebo jen souborem informací z volně dostupných domácích a zahraničních zdrojů. Uvedené informace jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání a informací. Svobodu projevu a právo na informace zaručuje Ústavní zákon. Názory autorů se nemusí shodovat s názory této stránky, která nenese odpovědnost za nesprávné informace. Cílem textu není zmírnit nebo léčit jakékoli zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat ani k takové činnosti podněcovat. Za žádných okolností nenavádějí čtenáře nahrazovat běžnou "nezbytnou" lékařskou péči, či urgentní medicínu, ani k tvrzením o léčivých účincích produktů či postupů. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s "kvalifikovaným" zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Publikované informace nebyly posuzovány regulačním orgánem. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

EPI – T

Chaluha bublinatá napomáhá kontrole tělesné hmotnosti, normalizuje činnost střev a štítné žlázy. Kurkuma harmonizuje trávení a normalizuje činnost jater. Fenykl napomáhá normalizovat trávení.

Obsah: 90 kapslí

1 400 Kč 1 217,39 Kč bez DPH
Skladem

Složení v jedné kapsli 700 mg:

  • Pleurotus ostreatus (Hlíva ústřičná) 175 mg
  • Curcuma longa (Kurkuma) 175 mg
  • Foeniculum vulgare (Fenykl obecný) 7 mg
  • Hippophae rhamnoides (Rakytník řešetlákový) 105 mg
  • Fucus vesiculosus (Chaluha bublinatá) 175 mg
  • Diatom (Křemelina) 56 mg
  • Piper nigrum (Pepř černý) 7 mg

Želatinová kapsle

Doporučené dávkování:

1 kapsle 1x denně, důkladně zapít

Upozornění:

Není určeno pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření obalu spotřebujte do 3 měsíců. Po každém použití přípravku vždy dobře uzavřete.

Výrobce:

INOMED s.r.o., na Folimance 2155/15, Praha 2, Česká republika

Kód Kód: 108
Kategorie: Doplňky stravy