Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v pondělky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky).

Enzymy Vitality

Neohodnoceno
Novinka
HCY12 enzymy vitality

V našem těle je přes 3.000 různých enzymů a každý z nich má svou úlohu. Společně zajišťují chod životních procesů, přeměn a mechanismů.

591,30 Kč 680 Kč včetně DPH
Skladem

Enzymy přijímáme jen v živé kvalitní stravě, neexistují ve vařené, mražené ani sušené. A když se jich takto zbavíme, musíme si pracně vytvořit ty samé. Ubereme si tak spoustu důležitých vitamínů a minerálů, se kterými naše tělo počítá někde jinde.

Enzymy štěpí, urychlují, zpomalují, aktivují, deaktivují…

Lipáza štěpí tuky, amyláza škroby, celuláza vlákniny, legumáza luštěniny, laktáza mléčné cukry a bílkoviny štěpí proteázy. Nedostatek enzymů postupně způsobuje narušení veškerých životních funkcí - trávení, dýchání a pohyb. Je tedy zřejmé, že jejich vysokou hladinu si musíme udržovat od kolébky až po hrob.

Enzymy pro trávení bílkovin: bromelain (z ananasu), papain (z papayi), proteáza (neutrální), proteáza (vysoké pH), peptidáza, proteáza (nízké pH), serrapeptáza.

Enzymy pro trávení sacharidů: amyláza, laktáza, invertáza, xylanáza, alfa - galaktosidáza, maltáza, glukoamyláza, fytáza.

Enzymy pro trávení tuků: lipáza.

A proto si dejte něco syrového a zeleného a bio nebo kvašeného (k tomu ostatnímu) na talíř, pusťte si hudbu a pomalu důkladně žvýkejte, aby se enzymy z potravy dobře promísily s těmi ze slin. A k tomu můžete přidat naše Enzymy Vitality v kapslích. 

Život je řízené vzájemné působení všech procesů, které vykonávají enzymy.

Doporučené dávkování:

2 tobolky denně vždy minimálně 30 minut před jídlem a zapít dostatečným množstvím vody.

Kolik kapslí je v jednom balení?

70 ks. Toto balení vystačí na 1 měsíc základního preventivního dávkování.

Složení: viz etiketa

Podmínky skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě do 25°C.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: uvedeny na obalu.

Upozornění:

Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy by užívání měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku. 

Doplňující informace:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.

Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Kód Kód: 258
Kategorie: Doplňky stravy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení