Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v úterky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky). Při zakoupení produktů v tekuté formě prosíme, abyste vybrali dopravu formou 123Kurýr. Pokud zvolíte dopravné formou zásilkovny a následně bude zboží poškozeno, není možnost náhrady škody. Děkujeme.

Enzymy Vitality

V našem těle je přes 3.000 různých enzymů a každý z nich má svou úlohu. Společně zajišťují chod životních procesů, přeměn a mechanismů.

Skladem (5 ks)
Kód: 258
680 Kč 591,30 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.059 kg

Enzymy přijímáme jen v živé kvalitní stravě, neexistují ve vařené, mražené ani sušené. A když se jich takto zbavíme, musíme si pracně vytvořit ty samé. Ubereme si tak spoustu důležitých vitamínů a minerálů, se kterými naše tělo počítá někde jinde.

Enzymy štěpí, urychlují, zpomalují, aktivují, deaktivují…

Lipáza štěpí tuky, amyláza škroby, celuláza vlákniny, legumáza luštěniny, laktáza mléčné cukry a bílkoviny štěpí proteázy. Nedostatek enzymů postupně způsobuje narušení veškerých životních funkcí - trávení, dýchání a pohyb. Je tedy zřejmé, že jejich vysokou hladinu si musíme udržovat od kolébky až po hrob.

Enzymy pro trávení bílkovin: bromelain (z ananasu), papain (z papayi), proteáza (neutrální), proteáza (vysoké pH), peptidáza, proteáza (nízké pH), serrapeptáza.

Enzymy pro trávení sacharidů: amyláza, laktáza, invertáza, xylanáza, alfa - galaktosidáza, maltáza, glukoamyláza, fytáza.

Enzymy pro trávení tuků: lipáza.

A proto si dejte něco syrového a zeleného a bio nebo kvašeného (k tomu ostatnímu) na talíř, pusťte si hudbu a pomalu důkladně žvýkejte, aby se enzymy z potravy dobře promísily s těmi ze slin. A k tomu můžete přidat naše Enzymy Vitality v kapslích. 

Život je řízené vzájemné působení všech procesů, které vykonávají enzymy.

Doporučené dávkování:

2 tobolky denně vždy minimálně 30 minut před jídlem a zapít dostatečným množstvím vody.

Kolik kapslí je v jednom balení?

70 ks. Toto balení vystačí na 1 měsíc základního preventivního dávkování.

Složení: viz etiketa

Podmínky skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě do 25°C.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: uvedeny na obalu.

Upozornění:

Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy by užívání měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku. 

Doplňující informace:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.

Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Zpět do obchodu