§ Nařízení EP 1924 2006, nařízení EK 1047 2012, nariadenie 432 2012 § Informace uvedené na stránkách jsou od nezávislých přispěvatelů, nebo jen souborem informací z volně dostupných domácích a zahraničních zdrojů. Uvedené informace jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání a informací. Svobodu projevu a právo na informace zaručuje Ústavní zákon. Názory autorů se nemusí shodovat s názory této stránky, která nenese odpovědnost za nesprávné informace. Cílem textu není zmírnit nebo léčit jakékoli zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat ani k takové činnosti podněcovat. Za žádných okolností nenavádějí čtenáře nahrazovat běžnou "nezbytnou" lékařskou péči, či urgentní medicínu, ani k tvrzením o léčivých účincích produktů či postupů. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s "kvalifikovaným" zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Publikované informace nebyly posuzovány regulačním orgánem. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

ELLIN

Novinka Tip
ELLIN

Komplex aminokyselin a peptidů.

Prodejné pouze po šesti baleních, cena jednoho balení je 2 660 CZK.

15 960 Kč 13 878,26 Kč bez DPH
Skladem

Složení: L-karnosin, glycin, taurin, komplex peptidů. Neobsahuje GMO ani umělá barviva.

Doporučené dávkování: Doplněk stravy pro denní užívání. Až 4 ampule denně. Pomáhá normalizovat funkci kardiovaskulárního a nervového systému, zvyšuje efektivitu duševní a fyzické činnosti, posiluje organismus, pomáhá detoxikaci organismu.

Kontraindikace: Individuální citlivost na jednotlivé složky, nedoporučuje se během těhotenství a kojícím.

Doporučená délka užívání: 2-3 týdny.

Způsob aplikace: Nejvýše 4 ampule denně. Obsah jedné ampule se rozpustí v 1 ml vody. Dávkujte vodu přiloženou měrnou pipetou. Pipetu naplňte vodou a teprve potom doporučené množství vody přelijte do ampule. Výsledný roztok znovu vtáhněte do pipety a užijte v malých dávkách.

Podmínky skladování a trvanlivost: Skladujte na bezpečném místě, mimo dosah dětí, v teplotě od 2 do 25 °C, 2 roky od data výroby.

Nutriční hodnota doporučené denní dávky: Bílkoviny 0,08g, tuky 0 g, sacharidy 0,04g. Energetická hodnota – kalorická hodnota, na doporučenou denní dávku: 0,48 kcal/2,0 Id.

Forma přípravku: Skleněné ampule s obsahem 47 mg přípravku v 1 ampuli, 5 ampulí v plastovém blistru a papírovém  obalu.

Výrobce: INOMED s.r.o. Na Folimance 2165/15, Praha, Česká republika.

Kód Kód: 93
Kategorie: Doplňky stravy