§ Nařízení EP 1924 2006, nařízení EK 1047 2012, nariadenie 432 2012 § Informace uvedené na stránkách jsou od nezávislých přispěvatelů, nebo jen souborem informací z volně dostupných domácích a zahraničních zdrojů. Uvedené informace jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání a informací. Svobodu projevu a právo na informace zaručuje Ústavní zákon. Názory autorů se nemusí shodovat s názory této stránky, která nenese odpovědnost za nesprávné informace. Cílem textu není zmírnit nebo léčit jakékoli zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat ani k takové činnosti podněcovat. Za žádných okolností nenavádějí čtenáře nahrazovat běžnou "nezbytnou" lékařskou péči, či urgentní medicínu, ani k tvrzením o léčivých účincích produktů či postupů. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s "kvalifikovaným" zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Publikované informace nebyly posuzovány regulačním orgánem. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

ELALIPO C & kurkumin

Tip
nano

Unikátní kombinace vitamínů, minerálů a dalších živin – nepostradatelná pro zachování celkového zdraví. Speciální technologie lipozomálního zpracování a zmenšení lipozomu na velikost menší než lidská buňka zaručuje až více než 90% vstřebatelnost.

1 495 Kč 1 300 Kč bez DPH
Skladem

LIPOZOMALNÍ VITAMÍN C + KURKUMIN, Hořčík, vitamín D, L-lysin

Složení dávky 15 ml:
Vitamín C                        2250 mg       2812% DDD
Slunečnicový lecitin        1333 mg
Vitamín D                         2000 IU       1000% DDD
Kurkumin                        1000 mg
L-Lysin                              370 mg
Hořčík                               139 mg
Selen                                   51 μg           91% DDD
Bór                                   1,45 mg           46% DDD
Jód                                     115 μg           77% DDD
Trehalóza                             0,4 g
minerální voda             max 15 ml

Nutriční hodnoty dávky 15 ml:
Bílkoviny                               0 mg
Tuky                                  133 mg
Sacharidy                             0 mg
Energetická hodnota         39,9 kJ

Vitamín nemá žádné nežádoucí účinky

Doporučené dávkování: 3x denně 5 ml (1 kávová lžička), dávkování lze v případě potřeby rozložit jen do 2 dávek, tj. 2x denně 1,5 kávové lžičky

Kód Kód: 81
Kategorie: Doplňky stravy