Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v úterky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky). Při zakoupení produktů v tekuté formě prosíme, abyste vybrali dopravu formou 123Kurýr. Pokud zvolíte dopravné formou zásilkovny a následně bude zboží poškozeno, není možnost náhrady škody. Děkujeme.

Cobalt

Cobalt je určen pro podporu psychiky, intuice a koncentrace, pomáhá v uzemňování.

Skladem (4 ks)
Kód: 372
14 956 Kč 12 360,33 Kč bez DPH
Kategorie: SOMAVEDIC
cobalt
Novinka

Cobalt je určen pro podporu psychiky, intuice a koncentrace, pomáhá v uzemňování. Napomáhá při hledání cesty z různých depresivních stavů a psychických poruch. Cobalt doporučujeme jako doplněk k modelům Sky, Uran, Amber, Amber Sun, Ruby a Vedic.

  • Cobalt – podpora psychiky.
  • Prvek kobalt byl využíván již ve starověkém Egyptě.
  • Královská modrá barva (čakra třetího oka).

Stopové množství kobaltu je důležité pro každý živý organizmus včetně člověka. Bylo prokázáno, že koncentrace několika desítek miligramů kobaltu na kilogram půdy zlepšuje zdraví pasoucího se dobytka.

Jeho jádro bylo obohaceno dalšími kameny, které mají pozitivní vliv na psychiku, intuici a soustředění. Model Cobalt by měl také pomáhat zmírňovat depresivní stavy a lehké psychické poruchy. Tento model se bude líbit mužům, kteří pracují na svém sebeuvědomění.


Eliminace negativních vlivů:
 elektromagnetického pole, geobiologických zlomů, volných radikálů
Prostředí: všude, kde je třeba mít psychiku v rovnováze - rodinné a bytové domy, pracovny, kancelářské prostory, obchody atd.
Korpus: ručně foukané kříšťálové sklo s příměsí kobaltu (pískovaný)
Certifikace: IGEF (Německo)
Srdce: Teslova cívka, polodrahokamy, drahokamy a vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)

Obsahuje USB kabel s cestovním adaptérem pro zapojení do zásuvek různých světových standardů.

Zpět do obchodu