Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v pondělky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky).

Biomilk Rose

Biomilk Rose je výživová podpora při alergii, senné rýmě, astmatické bronchitidě, bronchiálním astmatu. Lactobacillus bulgaricus udržuje imunitu a gastrointestinální rovnováhu. Bulharský růžový olej je silný antioxidant a podporuje detoxikaci jater a těla.

1 852,17 Kč 2 130 Kč včetně DPH
Skladem (5 ks)

Nízkolaktózový výživový doplněk, neobsahuje cholesterol a gluten, neobsahuje žádné konzervační látky ani geneticky modifikované mikroorganismy. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živé probiotika Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšují trávení LAKTÓZY. Originální probiotické kmeny izolované z přírodních vodních pramenů v Bulharsku jsou vlastnictvím společnosti Daflorn OOD.

Složení

Denní dávka 15g prášku obsahuje: suché látky - 94%, voda - do 6%, bílkoviny - 23% až 27%, sacharidy - 52% až 57%, tuky - 16% až 20%, laktóza -  do 4%,bulharský růžový olej - do 0,5%, 21 aminokyselin, více než 15 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus Bulgaricus DWT1, Lactobacillus Helveticus DWT2 a Streptococcus thermophilus DWT4, 5, které se aktivizují po užití v trávícím systému.

Alergeny

Bílkovina kravského mléka

Dávkování

Doporučená denní dávka výživového doplňku nesmí přesáhnout 3 odměrky denně. Je třeba užít s malým množstvím tekutiny do 40 ° C nejlépe 15 min. před jídlem.

Upozornění

Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 3 let věku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 24 ° C i po otevření. Doporučená denní dávka výživového doplňku se nesmí přesáhnout.

Energetická hodnota denní dávky: 57 Kcal

Obsah balení: 250 g

Kód Kód: 117
Kategorie: Doplňky stravy
Zpět do obchodu