§ Nařízení EP 1924 2006, nařízení EK 1047 2012, nariadenie 432 2012 § Informace uvedené na stránkách jsou od nezávislých přispěvatelů, nebo jen souborem informací z volně dostupných domácích a zahraničních zdrojů. Uvedené informace jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání a informací. Svobodu projevu a právo na informace zaručuje Ústavní zákon. Názory autorů se nemusí shodovat s názory této stránky, která nenese odpovědnost za nesprávné informace. Cílem textu není zmírnit nebo léčit jakékoli zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat ani k takové činnosti podněcovat. Za žádných okolností nenavádějí čtenáře nahrazovat běžnou "nezbytnou" lékařskou péči, či urgentní medicínu, ani k tvrzením o léčivých účincích produktů či postupů. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s "kvalifikovaným" zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Publikované informace nebyly posuzovány regulačním orgánem. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Biomilk COLON

Biomilk COLON je probiotikum regulující složení mikroorganizmů v zažívacím traktu. Tím se zlepšuje trávení, což vede k lepší funkci všech činností organizmu, zejména je to důležité pro obranyschopnost (imunitu).

1 350 Kč 1 173,91 Kč bez DPH
Skladem

Bulharské přírodní rostlinné probiotikum Biomilk COLON je nízkolaktózový probiotický funkční potravinový doplněk s obsahem sušeného mléka, získané biotechnologií z ekologicky čistého kravského mléka. Po užití se do gastrointestinálního traktu dostává velké množství mikroorganizmů Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus, které vzájemně  stimulují svůj růst a ve vysoké míře přilnou, zejména ke stěně tlustého střeva. Regulují vnitřní střevní mikroorganizmy a tím se vylučují toxické látky z těla, zlepšuje se funkce trávícího traktu, obranyschopnost organizmu a imunitní systém.

Biomilk COLON:

  • Upravuje složení střevních mikrooragnizmů;
  • Zlepšuje trávení
  • Posiluje imunitu
  • Ochraňuje sliznice hrubého střeva;
  • Přispívá k léčení zánětů a hnilobných procesů v tlustém střevě;
  • Přispívá k léčbě ulcerózní kolitídy, Crohnovy choroby, dalších druhů kolitid, zácpy;
  • Upravuje složení vaginální mikroorganizmů.

Výrobek je klinicky testovaný.

Dávkování

Doporučená denní dávka při prevenci onemocnění jsou 1-3 odměrky před jídlem. Jedna odměrka obsahuje 5 gramů prášku. Výrobek může být rozpuštěný v tekutině do teploty 45 ° C. V případě chronické ulcerózní kolitidy nebo při Crohnově chorobě se může užívat jedna odměrka každou jednu až dvě hodiny. Výrobek je možné užívat kdykoliv během dne.

Složení

100 g prášku obsahuje: sušina – do 94%, voda – do 6%, bílkoviny – 23 až 27%, sacharidy – 52 až 57 %, tuky – 16 - 20%, laktóza – do 4%, pektin – do 1%; minerály: draslík (glukonan draselný) – více než 1500 mg, vápník (mléčnan vápenatý) - 1000 mg, fosfor (glycerofosforečnan vápenatý) – 780 mg, železo (mléčnan železnatý) – 0,8 mg; vitamíny: B2 (riboflavin), C (L-askorban sodný), B1 (tiaminhydrochlorid), D (cholekalciferol), karotín (Beta-karoten), A (retinol); více než 10 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus bulgaricus; aminokyseliny: cystin, izoleucin, leucin, metionin, fenylalanin, treonin, tryptofan, tyrozin, valin, alanin, arginin, kyselina asparágová, kyselina glutamová, glycin, histidin, hydr.prolin, prolin, serin. Neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva ani geneticky modifikované mikroorganizmy. Může se užívat společně s léčivy časově neomezeně a bez přestávek. Výrobek je přírodní a různé šarže se mohou lišit barvou, chutí, rozpustností a hustotou.

Uchovávejte pri pokojové teplotě. Výživový doplněk se musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Výživový doplněk je určený pro dospělé a děti od 3 roků věku. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 20˚C i po otevření. Doporučená denní dávka se nesmí přesahovat.

Balení - prášek 250 g

Energetická hodnota: 450 kcal.

Kód Kód: 69
Kategorie: Doplňky stravy