Vážení zákazníci, zboží odesíláme vždy pouze v úterky a čtvrtky v pracovní dny (mimo svátky). Při zakoupení produktů v tekuté formě prosíme, abyste vybrali dopravu formou 123Kurýr. Pokud zvolíte dopravné formou zásilkovny a následně bude zboží poškozeno, není možnost náhrady škody. Děkujeme.

Biomilk COLON

Biomilk COLON je probiotikum regulující složení mikroorganizmů v zažívacím traktu. Tím se zlepšuje trávení, což vede k lepší funkci všech činností organizmu, zejména je to důležité pro obranyschopnost (imunitu).

Skladem (1 ks)
Kód: 69
1 500 Kč 1 304,35 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.389 kg

Bulharské přírodní rostlinné probiotikum Biomilk COLON je nízkolaktózový probiotický funkční potravinový doplněk s obsahem sušeného mléka, získané biotechnologií z ekologicky čistého kravského mléka. Po užití se do gastrointestinálního traktu dostává velké množství mikroorganizmů Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus, které vzájemně  stimulují svůj růst a ve vysoké míře přilnou, zejména ke stěně tlustého střeva. Regulují vnitřní střevní mikroorganizmy a tím se vylučují toxické látky z těla, zlepšuje se funkce trávícího traktu, obranyschopnost organizmu a imunitní systém.

Biomilk COLON:

  • Upravuje složení střevních mikrooragnizmů;
  • Zlepšuje trávení
  • Posiluje imunitu
  • Ochraňuje sliznice hrubého střeva;
  • Přispívá k léčení zánětů a hnilobných procesů v tlustém střevě;
  • Přispívá k léčbě ulcerózní kolitídy, Crohnovy choroby, dalších druhů kolitid, zácpy;
  • Upravuje složení vaginální mikroorganizmů.

Výrobek je klinicky testovaný.

Dávkování

Doporučená denní dávka při prevenci onemocnění jsou 1-3 odměrky před jídlem. Jedna odměrka obsahuje 5 gramů prášku. Výrobek může být rozpuštěný v tekutině do teploty 45 ° C. V případě chronické ulcerózní kolitidy nebo při Crohnově chorobě se může užívat jedna odměrka každou jednu až dvě hodiny. Výrobek je možné užívat kdykoliv během dne.

Složení

100 g prášku obsahuje: sušina – do 94%, voda – do 6%, bílkoviny – 23 až 27%, sacharidy – 52 až 57 %, tuky – 16 - 20%, laktóza – do 4%, pektin – do 1%; minerály: draslík (glukonan draselný) – více než 1500 mg, vápník (mléčnan vápenatý) - 1000 mg, fosfor (glycerofosforečnan vápenatý) – 780 mg, železo (mléčnan železnatý) – 0,8 mg; vitamíny: B2 (riboflavin), C (L-askorban sodný), B1 (tiaminhydrochlorid), D (cholekalciferol), karotín (Beta-karoten), A (retinol); více než 10 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus bulgaricus; aminokyseliny: cystin, izoleucin, leucin, metionin, fenylalanin, treonin, tryptofan, tyrozin, valin, alanin, arginin, kyselina asparágová, kyselina glutamová, glycin, histidin, hydr.prolin, prolin, serin. Neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva ani geneticky modifikované mikroorganizmy. Může se užívat společně s léčivy časově neomezeně a bez přestávek. Výrobek je přírodní a různé šarže se mohou lišit barvou, chutí, rozpustností a hustotou.

Uchovávejte pri pokojové teplotě. Výživový doplněk se musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Výživový doplněk je určený pro dospělé a děti od 3 roků věku. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 20˚C i po otevření. Doporučená denní dávka se nesmí přesahovat.

Balení - prášek 250 g

Energetická hodnota: 450 kcal.

Zpět do obchodu