§ Nařízení EP 1924 2006, nařízení EK 1047 2012, nariadenie 432 2012 § Informace uvedené na stránkách jsou od nezávislých přispěvatelů, nebo jen souborem informací z volně dostupných domácích a zahraničních zdrojů. Uvedené informace jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání a informací. Svobodu projevu a právo na informace zaručuje Ústavní zákon. Názory autorů se nemusí shodovat s názory této stránky, která nenese odpovědnost za nesprávné informace. Cílem textu není zmírnit nebo léčit jakékoli zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat ani k takové činnosti podněcovat. Za žádných okolností nenavádějí čtenáře nahrazovat běžnou "nezbytnou" lékařskou péči, či urgentní medicínu, ani k tvrzením o léčivých účincích produktů či postupů. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s "kvalifikovaným" zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Publikované informace nebyly posuzovány regulačním orgánem. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

4+1 Můj malý zázrak P-5-P

Neohodnoceno
Akce Tip
4+1 Můj malý zázrak P-5-P
1 975 Kč –20 %

Vitamín B6 je ve vodě rozpustný vitamín nezbytný pro mnoho aspektů našeho zdraví, včetně metabolismu bílkovin a aminokyselin, tvorby červených krvinek a syntézy protilátek důležitých pro optimální imunitní odpověď našeho imunitního systému. Vit. B6 je taktéž důležitý pro optimální funkci mozku, protože je nezbytný pro produkci několika důležitých neurotransmiterů, jako je serotonine, dopamin, norepinefrin a kyselina gama-aminomáselná(GABA). Mezi hlavní potravinové zdroje vit. B6 patří celozrnné obilniny - což většina autistických dětí, ale i dospělých nemůže, banány, ořechy a maso.

1 975 Kč –20 % 1 580 Kč 1 373,91 Kč bez DPH
Skladem

Pyridoxal 5´- fosfát (P-5-P) je forma vitamínu B6 s obrovským přínosem, který nemusí být poskytován jinými formami. Je to bioaktivní koenzymovaná forma, která nabízí mnoho metabolických výhod. Přestože je pyridoxin - hydrochlorid nejčastěji používanou formou vit. B6 v doplňcích stravy, musí být převedena na aktivní koenzymovanou formu P-5-P, aby byl užitečný a tělo jej mohlo nejlépe využít. Nutriční nedostatky, určité léky, zhoršená funkce jater a enzymatické defekty mohou snížit schopnost těla převést formy B6, jako je pyridoxin - hydrochlorid, na P-5-P. P-5-P je již plně aktivní forma, tudíž je snadno využitelná naším organismem, protože nepotřebuje další transformaci v těle.

Kód Kód: 60
Kategorie: Doplňky stravy